Trwały i profesjonalny makijaż z bazą

Trwały i profesjonalny makijaż z baząPodkład to podstawa makijażu. Dzięki niemu koloryt cery staje się wyrównany, a drobne niedoskonałości niewidoczne. Oczywiście musi on być dobrany do rodzaju cery oraz jej karnacji. Jeżeli makijaż ma być bardziej trwały, na przykład wytrzymać całą noc na imprezie czy weselu lub cały stresujący dzień w pracy, to dobrze jest dodatkowo zastosować preparat, jakim jest baza pod makijaż. Dzięki temu podkład z całą pewnością nie spłynie, a dzięki różnym właściwościom baz dostępnych na rynku uzyskamy różne dodatkowe efekty, czego wynikiem będzie po prostu piękna cera. Czytaj dalej

Witamina D3 dla dorosłych

Witamina D3 dla dorosłych

W dzisiejszych czasach medycyna wiele mówi o roli witamin, jaką pełnią w naszym organizmie. Jednak często się zdarza, że nie zwracamy uwagi na ich odpowiedni poziom. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku witaminy D, która jest mniej znana od takich witamin jak na przykład B czy C. Jej przewlekły niedobór może skutkować narażeniem naszego organizmu na wiele poważnych chorób takich jak nowotwory, choroby układu krążenia, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane. Z brakiem witaminy D łączy się również schorzenia takie jak zapalenie spojówek, osłabienie organizmu itp. Jest ona w znacznym stopniu odpowiedzialna za budowę i strukturę naszego układu kostnego. Dlatego też powinniśmy zdawać sobie sprawę, że witamina D dla dorosłych jest tak ogromnie ważna. Czytaj dalej

Idealne rozświetlenie Lirene

Idealne rozświetlenie Lirene

Każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco podczas dnia. Codziennie szukamy nowych sposobów na poprawienie wyglądu i kondycji naszej skóry. Poprzez szereg zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających dbamy o nasz wizerunek. Ważnym aspektem codziennej pielęgnacji jest wybór odpowiedniego dla odcienia i rodzaju skóry fluidu.

Czytaj dalej

Kwas foliowy – informacje dla mamy

Kwas foliowy – informacje dla mamy

Wiele kobiet planujących ciąże zastanawia się dlaczego tak istotna jest obecność kwasu foliowego w codziennym odżywianiu. Przede wszystkim jego regularne stosowanie wzmacnia organizm od środka i sprawia, że układ nerwowy Twojego dziecka rozwija się bez wad, czyli zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem.

Czytaj dalej

Chore zatoki u maluchów

Chore zatoki u maluchów

Choroba dziecka to niezwykle trudny okres dla maleństwa, jak i dla jego rodziców. Nie należy zaniedbywać żadnych, nawet najmniejszych dolegliwości, które są widoczne u naszych pociech. Często te nawet najdrobniejsze rzeczy mogą przerodzić się w coś niebezpiecznego.

Czytaj dalej